O nás

Kežmarská reštaurácia

Kežmarská reštaurácia centrum mesta pri hrade

Reštaurácia pri Kežmarskom hrade vám ponúka oddych a pohostenie po historickej prehliadke, ktorú môžete u nás zavŕšiť. Nachádzame sa len 50 metrov od mestského hradu a radi vám ponúkneme ako špeciality slovenskej kuchyne, tak i denné menu za prijateľné ceny. Kežmarská reštaurácia má celkovú kapacitu 120 miest a je rozdelená do niekoľkých častí. Samozrejmosťou je i vyhradená nefajčiarska  zóna, či WiFi Internet.

PRIESTORY PRE VAŠE SPOLOČENSKÉ AKCIE
V Kežmarskej reštaurácii zabezpečujeme pohostenie i pre väčšie turistické skupiny, firemné posedenia, rodinné oslavy i iné spoločenské udalosti.

• Hlavná jedáleň (36 miest, prízemie).
• 1.salónik (14 miest, prízemie) ponúka dostatočné súkromie a diskrétnosť.
• 2.salónik (48 miest, poschodie) je ideálny na spoločenské posedenia.
• Letná terasa (25 miest, prízemie a poschodie) poskytuje úkryt pred horúcim letným slnkom i príjemné posedenie počas večerov. Malý detský kútik poteší vaše ratolesti.

Lokalita

Atraktívna lokalita v centre mesta Kežmarok hneď pri hrade robí našu reštauráciu atraktívnou nielen kvôli špecialitám slovenskej kuchyne.

Otváracie hodiny

10:00 – 20:00

Denné menu

10:00 – 14:00

Ubytovanie v Kežmarku

Ponúkame vám komfortné izby na prenájom

PENZIÓN GARDOŠ

Penzión Gardoš je postavený v tichej oblasti na okraji historického mesta Kežmarok. Je cca 440 metrov od železničnej a autobusovej stanice. Ponúka ubytovanie v šiestich 2 a 3-posteľových izbách a jednom apartmáne s WC a sprchou. Mesto Kežmarok leží na rozhraní niekoľkých národných parkov ako Vysoké Tatry (TANAP 14 km), Pieninský národný park (PIENAP 25 km) a Slovenský raj (20 km).